Meist

Apteegikaubad.ee kuulub HMK Medical OÜ alla, mis on Eesti kapitalil põhinev meditsiini- ja tervisekaupade turustaja. Pakume paljudele Eesti tervishoiuasutustele ja nüüd ka tavalisele inimesele kvaliteetseid tooteid parima hinnaga.

Pakume laias valikus meditsiiniala tooteid, mis aitavad parandada ravi kvaliteeti, vähendada kulusid ning säästa keskkonda. Meie tooteportfell sisaldab hulganisti tooteid rahvusvaheliselt tuntud tootjatelt. Tarneahela efektiivsus ning ettevõtte efektiivne struktuur tagavad toodete kõrge kvaliteedi ja parima hinnataseme.

Meie kliendid on meie jaoks kõige olulisemad. Pakume personaalset ja alati abivalmis teenindust. Meie kliendid on meie sõbrad ning hoolitseme selle eest, et probleemide tekkimisel oleksime Sinu jaoks alati olemas ja aitaksime Sind. Kindlasti pöördu meie poole kui Sa ei ole millegagi rahul. Vastame alati võimalikult kiiresti Sinu kõikidele küsimustele ja leiame alati lahenduse!

Kui Sul on küsimusi või ettepanekuid, siis võta julgesti ühendust! Kirjuta meile e-mail info@apteegikaubad.ee või helista +372 56867944.

HMK Medical

HMK Medical OÜ on 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegeleb peamiselt meditsiinitarvikute maaletoomisega raviasutustele, kuid nüüd tuleb vastu ka igale inimesele, kes on oodanud usaldusväärset meditsiinivahendite müüjat internetis.