Chemi-Pharm Sterisept instrumentide steril. aine 1000ml

STERISEPT on fenooli-, aldehüüdi- ja fosfaadivaba vedel kontsentraat termostabiilsete ja –labiilsete meditsiiniinstrumentide pesemiseks ja desinfektsiooniks.

Laos

Tootekood: 59005166960Kategooriad: ,

Kirjeldus

STERISEPT on fenooli-, aldehüüdi- ja fosfaadivaba vedel kontsentraat termostabiilsete ja –labiilsete meditsiiniinstrumentide pesemiseks ja desinfektsiooniks.

Toode on laia bakteritsiidse, virutsiidse ja fungitsiidse toimega, inaktiveerides Gram- negatiivseid ja Gram-positiivseid baktereid (k.a Mycobacterium terrae ja Mycobacterium avium ) ja viiruseid (k.a HIV, HBV, HCV, Vaccinia, Rota ja Adeno). Oma erilise koostise tõttu on toode materjalisõbralik ja omab head puhastavat toimet.

Eemaldab meditsiinilistelt instrumentidelt vere, valgud, sekreedid ja rasvad. Loputamisel eemaldub materjalidelt kiiresti ja täielikult.
Kasutatakse meditsiiniinstrumentaariumi nagu endoskoobid, optilised instrumendid ja nende abivahendid, bronhoskoobid, biopsia lingud ja –tangid, intubatsioonitorud, larüngoskoobid, aspiratsioonitorud, neerukausid, siibrid, laborinõud, stomatoloogilise instrumentaariumi jne. desinfitseerivaks pesuks või desinfektsiooniks. Sobib kasutamiseks kõikides roostevabast terasest ultrahelivannides kui ka endoskoopide masinpesu seadmetes. Kasutamisel masipesuseadmetes soovitav lisada vahublokaatorit.

KASUTAMINE :
Kohe peale kasutamist asetada lahtivõetud instrumendid kaanega suletavasse STERISEPT töölahusega täidetud nõusse. Jälgida, et instrumendid oleks lahusega kaetud. Toimeaja möödudes loputada (vastavalt vajadusele) steriilse või jooksva veega.

Lisainfo

Brand

Sterisept

Country

Eesti

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Chemi-Pharm Sterisept instrumentide steril. aine 1000ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.Nõutavad väljad on tähistatud *-ga