Laste haavaplaaster, steriilne 6 cm x 10 cm N50

ElastoKIDS kirurgiline plaaster lastele Zaryselt. ElastoKIDS isekleepuv äär kinnitub tihedalt haava ümber ja kaitseb välise saastumise eest. ElastoKIDS on vett hülgav ja tagab kaitse haavale.

Isekleepuv steriilne absorbeeriv plaaster sobib kasutamiseks vähese ja mõõduka eritusega haavadele, nagu kirurgilised haavad, sisselõiked ja marrastused.

Laost otsas

Tootekood: 801012AKategooria:

Kirjeldus

Tootetutvustus, otstarve
ElastoKIDS kirurgiline plaaster lastele Zaryselt. ElastoKIDS isekleepuv äär kinnitub tihedalt haava ümber ja kaitseb välise saastumise eest. ElastoKIDS on vett hülgav ja tagab kaitse haavale.

Isekleepuv steriilne absorbeeriv plaaster sobib kasutamiseks vähese ja mõõduka eritusega haavadele, nagu kirurgilised haavad, sisselõiked ja marrastused.

Kasutamisjuhised
Kasutamisõpetus:
1. Avada pakend. Võtta plaaster välja.
2. Hoida kinni mõlemast vaheliti asetatud kaitsekilest, vabastada kleepuv pind ja alustada plaastri fikseerimist. Plaaster asetada nahale ilma venitamata ja õrnalt eemalda ülejäänud osa kaitsekilest.
3. Kindlalt siluda kleepuv äär nahale.
4. Ära venita plaastrit paigaldamisel.
5. Plaastri vahetamise sagedus sõltub haava olukorrast.
6. Eemaldamisel võtta kinni plaastri servadest ja eemaldada aeglaselt nahalt, vältides vastukarva tõmbamist.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Tähelepanu!
Jälgige, et haavaplaaster ei oleks kleebitud pinge all, vältimaks tekkida võivaid nahavigastusi. See on eriti tähtis plaastri asetamisel liigeste piirkonda.
ElastoKIDS ei sobi kasutada patsientidel kellel on teada tundlikkust akrüülliimidele või inimestel kellel on väga õrn või väga kergelt vigastatav nahk.
Steriilsus on garanteeritud kui sisemine pakend ei ole vigastatud või avatud enne kasutamist.

Seadme ja pakendi sisu
ElastoKIDS haavapadi on valmistatud viskoossest mittekoelisest materjalist, mis koos polümeer kihiga annab sileda pinna ja tagab vähese kleepuvuse haavale. Polüester kiht on õhku läbilaskev ja kohandub hästi kehakontuuridega. Plaaster on kaitstud kahe vaheliti asetatud kaitsekilega, mis on kergesti eemaldatavad ja tagavad aseptilise paigaldamise.

Lisainfo

Country

Poola

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Laste haavaplaaster, steriilne 6 cm x 10 cm N50”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.Nõutavad väljad on tähistatud *-ga