Steriilne haavaplaaster

Elastopor kirurgiline plaaster Zaryselt. Elastopori isekleepuv äär kinnitub tihedalt haava ümber ja kaitseb välise saastumise eest. Elastopor on vett hülgav ja tagab kaitse haavale.

Isekleepuv steriilne absorbeeriv plaaster sobib kasutamiseks vähese ja mõõduka eritusega haavadele, nagu kirurgilised haavad, sisselõiked ja marrastused.

Puhasta
Tootekood: 8010Kategooria:

Kirjeldus

Tootetutvustus, otstarve
Elastopor steriilne lausriidest plaaster Zaryselt. Elastopori isekleepuv äär kinnitub tihedalt haava ümber ja kaitseb välise saastumise eest. Elastopor on vett hülgav ning tagab kaitse haavale.

Isekleepuv steriilne absorbeeriv plaaster sobib kasutamiseks vähese ja mõõduka eritusega haavadele nagu näiteks kirurgilised haavad, sisselõiked ja marrastused.

Kasutamisjuhised

1. Avada pakend. Võtta plaaster välja.
2. Hoida kinni mõlemast vaheliti asetatud kaitsekilest, vabastada kleepuv pind ja alustada plaastri fikseerimist. Plaaster asetada nahale ilma venitamata ja õrnalt eemalda ülejäänud osa kaitsekilest.
3. Kindlalt siluda kleepuv äär nahale.
4. Ära venita plaastrit paigaldamisel.
5. Plaastri vahetamise sagedus sõltub haava olukorrast.
6. Eemaldamisel võtta kinni plaastri servadest ja eemaldada aeglaselt nahalt, vältides vastukarva tõmbamist.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Tähelepanu!
Jälgige, et haavaplaaster ei oleks kleebitud pinge all, vältimaks tekkida võivaid nahavigastusi. See on eriti tähtis plaastri asetamisel liigeste piirkonda.
Elastopori ei sobi kasutada patsientidel kellel on teada tundlikkust akrüülliimidele või inimestel kellel on väga õrn või väga kergelt vigastatav nahk.
Steriilsus on garanteeritud kui sisemine pakend ei ole vigastatud või avatud enne kasutamist.

Seadme ja pakendi sisu
Elastopori haavapadi on valmistatud viskoossest mittekoelisest materjalist, mis koos polümeerkihiga annab sileda pinna ja tagab vähese kleepuvuse haavale. Polüesterkiht on õhku läbilaskev ja kohandub hästi kehakontuuridega. Plaaster on kaitstud kahe vaheliti asetatud kaitsekilega, mis on kergesti eemaldatavad ja tagavad aseptilise paigaldamise.

Lisainfo

Elastopor mõõtmed

10cm x 10cm, 10cm x 12cm, 10cm x 15cm, 10cm x 20cm, 10cm x 25cm, 10cm x 30cm, 10cm x 35cm, 5cm x 7,2cm, 6cm x 10cm, 6cm x 15cm, 8cm x 10cm, 8cm x 15cm, 8cm x 20cm

Brand

Elastopor

Country

Poola

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Steriilne haavaplaaster”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.Nõutavad väljad on tähistatud *-ga